Wiele osób chce zrezygnować z hormonów w swoich produktach kosmetycznych i dlatego szuka naturalnej alternatywy dla klasycznych odżywek do rzęs z prostaglandynami. Chcesz dłuższe rzęsy, ale nie chcesz pracować z hormonem prostaglandyną? W takim razie najlepsza dla Ciebie odżywka do rzęs, jeśli to możliwe, zawiera wyłącznie naturalne składniki. Stosowanie surowicy bez prostaglandyny jest w d zalecane w następujących przypadkach:

  1. Twoje rzęsy są bardzo cienkie i łatwo się łamią
  2. Chcesz wzmocnić swoje rzęsy i wesprzeć ich wzrost
  3. Chcesz mocniejszych brwi

  4. Twoje rzęsy mają bardzo krótki cykl życia
  5. Planujesz uzyskać długie rzęsy z serum i liftingiem rzęs

Chcesz zrezygnować z hormonów w swoich kosmetykach

Warto wiedzieć, że cykl życia rzęs przebiega w kilku fazach. Jednak u niektórych rzęs rzęsy wypadają szybciej lub osiągają niewielką długość. Stosując odżywkę do rzęs zapewnisz sobie podwojenie cyklu życia. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wzrostu rzęs i jak możesz go dalej promować, może zainteresuje Cię artykuł o wzroście rzęs.

Zalety: odżywka do rzęs bez hormonów. Jeśli odżywka do rzęs nie zawiera hormonów, czasami poddaje się w wątpliwość skuteczność. Istnieją opinie, że odżywka do rzęs bez hormonów w ogóle nie działa. Jednak różne testy wykazały, że efekt można udowodnić – nie tylko nasz własny test. W zależności od składników odżywki do rzęs efekt ten pojawia się w okresie od ośmiu do dziesięciu tygodni – zarówno w przypadku rzęs, jak i brwi.

Decydując się na serum do długich rzęs, które nie wymaga hormonów, masz następujące zalety:

  1. Niezawierająca hormonów odżywka do rzęs bez prostaglandyny jest zwykle dobrze tolerowana. Oczywiście nadal mogą wystąpić skutki uboczne, takie jak reakcje alergiczne na składniki. Dlatego przed nałożeniem produktu na oczy zrób mały test odżywki do rzęs na niepozornym obszarze skóry.
  2. Dłuższe rzęsy to oczywiście największa zaleta i można to osiągnąć bez odżywki do rzęs zawierającej hormony.
  3. Wiele z najlepszych niezawierających hormonów odżywek do rzęs jest wegańskie.
  4. Odżywkę do rzęs można stosować w okresie ciąży. Upewnij się jednak, że w opisie nie ma informacji, że nie można jej używać w czasie ciąży. W przeciwnym razie radzimy zrobić sobie krótką przerwę w czasie ciąży, aby uniknąć możliwych skutków ubocznych.
  5. Ogólnie rzecz biorąc, Lash Boosters są bardzo łatwe w użyciu. O tym, jak prawidłowo stosować odżywkę do rzęs, dowiecie się w poniższej instrukcji aplikacji. Przy odrobinie praktyki aplikacja może być szybko włączona do codziennej pielęgnacji.

Aplikacja odżywki do rzęs

Długie rzęsy rosną tylko z odżywką, jeśli używasz jej prawidłowo i regularnie. Zasadniczo najlepszym rozwiązaniem jest nałożenie odżywki do rzęs po demakijażu i przed pójściem spać. Więc może pracować w spokoju. Zalecane są następujące kroki:

1. Usuń makijaż z oczu i rzęs

Najważniejszą podstawą jest skuteczne czyszczenie oczu. Na przykład możesz użyć płynu do demakijażu firmy natyr, który jest bardzo dobrze tolerowany. Jeśli chcesz również oczyścić swoją twarz, idealny będzie wegański żel do mycia od Mother Nature Cosmetics. Jeśli masz sztuczne rzęsy, upewnij się, że używasz niestrzępiących się płatków do demakijażu. Na przykład sprawdziły się płatki do demakijażu wielokrotnego użytku firmy SPACES. Dzięki nim robisz też coś dla środowiska.

Wskazówka: Możesz również dbać o swoje rzęsy, jeśli używasz specjalnych szamponów do rzęs. Zwykle jest to zalecane w przypadku sztucznych rzęs. Zasadniczo szampon do rzęs jest szczególnie dobrze tolerowany i nie podrażnia oczu. kliknij i sprawdź

Zastosuj odżywkę do rzęs

Teraz Twoje oczy są przygotowane na serum i możesz je nałożyć. Nie układa się dobrze na rzęsach. Booster jest ustawiony jak eyeliner. Nałóż płyn na linię rzęs, a następnie daj serum czas na zadziałanie. Jeśli zależy Ci również na pełniejszych i gęstszych brwiach, możesz zastosować go również tutaj. Jeśli chcesz stworzyć dodatkowy koci look, zawsze powinnaś nakładać więcej odżywki do rzęs na zewnątrz niż od wewnątrz.

Zadbaj o wrażliwą skórę wokół oczu. Możesz również włączyć do codziennej pielęgnacji mały wzmacniacz dla wrażliwej skóry wokół oczu. Na przykład pielęgnacja oczu Martina Gebhardt zapobiega powstawaniu zmarszczek, a skóra wokół oczu jest nawilżana. Krem nie ma tak wysokiej ceny jak drogie produkty luksusowe, ale nadal działa bardzo dobrze.

Piękne i pełne rzęsy nabierają jeszcze większego wyrazu podczas pracy z tuszem do rzęs. Oczywiście są tu również wyraźne różnice. Kupując tusz do rzęs, upewnij się, że wybierasz produkt, który posiada wysokiej jakości składniki. Oto, co otrzymujesz na przykład z tuszem do rzęs Poppy Austin. Zawarty w nim olejek arganowy ma pozytywne skutki uboczne, ponieważ pielęgnuje również rzęsy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
1 komentarz
Dodaj komentarz
Podobne publikacje do tej

W jaki sposób przygotowywać usługę cateringową oraz robić reklamę catering dietetyczny własnym klientom?

Wiele zaczyna się od zebrania z konsumentem i ustalenia konwencji usługi gastronomicznej.…