Rodzaje klimatyzatorów montowanych przez monterów z firmy AKLIM to: klimatyzatory ścienne, klimatyzatory podsufitowe, klimatyzatory kasetonowe, a także klimatyzatory kanałowe. Abstrahując od tego, na jaki typ będą zdecydowani kupujący, mają gwarancję, że montaż klimatyzacji do domu Lublin będzie wykonany przez monterów, którzy będą znać się na tym idealnie. Klimatyzatory ścienne typu SPLIT składają się z dwóch odrębnych jednostek, a więc jednostki wewnętrznej oraz agregatu.

Część wewnętrzna montowana jest w klimatyzowanych pokojach. Takie urządzenie doskonale sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach, czyli w domach, mieszkaniach oraz w niedużych obiektach biurowych. Klimatyzatory SPLIT mogą występować w wersji chłodząco/grzewczej. Klimatyzatory podsufitowe mają podobny sposób zakładania, lecz mogą zostać ułożone poziomo pod sufitem.

Ten typ wprowadza do pomieszczenia świeże powietrze, rozprowadzane tuż pod powierzchnią sufitu. Taki montaż klimatyzacji Lublin wliczany jest także do mało inwazyjnych. Klimatyzatory kasetonowe montowane są w sufitach podwieszanych. Z tego względu domagają się przestrzeni między sufitem a stropem. Najczęściej wynosi ona od czterdziestu do pięćdziesięciu centymetrów. Ten rodzaj sprawdza się w większych punktach sprzedaży, lokalach gastronomicznych lub salach w jakich przeprowadzane są konferencje. Czterokierunkowy nawiew powietrza powoduje, że jego dostarczanie jest równomierne, a nawiew wywołuje komfort i sprawi przyjemność osobom które znajdują się w konkretnych pokojach.

Klimatyzatory kanałowe sprawdzają się w budynkach, w jakich można znaleźć wiele pokoi. Są to: biurowce, obiekty gastronomiczne czy obiekty hotelowe. Jest to rodzaj urządzeń produktywnych, jakie rozprowadzają powietrze kanałami zabudowanymi do kilku pomieszczeń. Jednostka centralna zamontowana jest poza pomieszczeniami chłodzonymi, a ochładzane powietrze doprowadzane jest kanałami o średnicy mającej około sto pięćdziesiąt milimetrów. Zaletą takich klimatyzatorów jest to, że mogą być schowane w niedostępnym dla innych miejscu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Podobne publikacje do tej

W jaki sposób przygotowywać usługę cateringową oraz robić reklamę catering dietetyczny własnym klientom?

Wiele zaczyna się od zebrania z konsumentem i ustalenia konwencji usługi gastronomicznej.…