Takim mianem formułowane są imprezy aranżowane dla młodych panien lub kawalerów wchodzących w związek małżeński. Wieczory panieńskie są organizowane w naszym kraju mniej więcej dwóch tygodni przed ślubem (w Stanach Zjednoczonych jest to noc przed samym weselem). Ich przygotowaniem muszą zająć się koleżanki lub też kobiety z rodziny panny młodej, które aranżują niespodziankę dla przyszłej żony. Coraz to rzadziej zajmuje się tym panna młoda. Znacząca jest lista gości – najpoprawniej by były to tylko panie najbliższe pannie młodej, albowiem to jakkolwiek impreza, która ma być dla niej upominkiem. Warto również wcześniej uzgodnić pewien plan czy scenariusz przyjęcia, tak by wszystko było odpowiednio zaplanowane i nie spotkały cię żadne nieprzyjemne niespodzianki.

Kultowe są wyjścia na miasto, do klubu, w którym wynajęta jest sala bądź też loża, a też wynajęcia tancerza, który zatańczy zmysłowy taniec dla panny młodej. By uatrakcyjnić wyjście zdołacie się przebrać stosując jedynie określony motyw (np. za aniołki, diablice czy zespół tańca gogo). Fajną opcją jest również limuzyna – znacznie więcej na limuzyna Wrocław. Organizacja wieczoru panieńskiego nie powinna być jednym podarkiem, jaki dostanie panna młoda w trakcie własnej ostatniej nocy wolności. W ten wieczór powinna ona zostać obdarowana śmielszymi podarkami, jakie mają się jej przydać w przyszłym życiu małżeńskim.

Do najpopularniejszych prezentów należą gadżety na noc poślubną: kajdanki, opaska na oczy, figlarna bielizna bądź erotyczne przebranie, olejki do masażu czy rozbudzające zmysły płyny do kąpieli. Panny młode dostają również wałki, koszulki ze śmiesznymi nadrukami, książki z kamasutrą czy płyty z ponętną muzyką. Pomysłem na niezwyczajny wieczór panieński jest wynajęcie doświadczonego tancerza, który wykona striptiz dla panny młodej i jej przyjaciółek obecnych na przyjęciu.

Przedstawi on ciekawą choreografię, wytworny taniec i niezapomniane show. Może też według życzenia organizatorki imprezy wcielić się w wybraną przez nią rolę – słynnego aktora, figura filmową czy choćby policjanta. Taki striptizer swój pokaz może zaprezentować zarówno w domowym zaciszu, jak i w klubie, w jakim się bawicie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Podobne publikacje do tej

W jaki sposób przygotowywać usługę cateringową oraz robić reklamę catering dietetyczny własnym klientom?

Wiele zaczyna się od zebrania z konsumentem i ustalenia konwencji usługi gastronomicznej.…