Jeśli jest jedna rzecz, z którą zgadzam się zarówno ja, jak i większość konsumentów, to to, jak niewygodne mogą być przewody podczas czyszczenia. A to dlatego, że zawsze musimy uważać, żeby na nie nie nadepnąć, cały czas się toczyć, bo i tak odkurzacz jest w stanie nawinąć drut!

Ten słupek jest idealny dla tych, którzy nie mogą już znieść perrengues w obliczu przewodu od odkurzacza. Tutaj wymieniłem i przejrzałem najlepsze bezprzewodowe odkurzacze i odkurzacze wodne. Cieszyć się!Odkurzacze bezprzewodowe i wodne są idealne dla tych, którzy oczekują praktyczności i wydajności podczas sprzątania bez komplikacji!

Zobacz także najlepsze odkurzacze próżniowe i wodne.

WAP ACQUA MOB 2 w 1 przenośny ręczny zasilany bateryjnie pionowy odkurzacz wodny WAP ACQUA MOB ładowarka bivolt. Łapie kurz i wodę, więc zawsze, gdy musisz wyczyścić kałużę wody na podłodze w domu lub płyn rozlany na sofie, odkurzaj normalnie, bez żadnych zmian. Gwarantuję, że wyczyści z całkowitą wydajnością.

Dzięki napięciu roboczemu 14,8 VDC może zebrać większość zabrudzeń. Jednak mimo to nie jest to najodpowiedniejszy produkt do intensywnego czyszczenia. Pamiętaj jednak, że prawie żaden odkurzacz bezprzewodowy nie jest odpowiedni do takich sytuacji.

W zestawie obrotowa szczotka do usuwania kłaczków, włosów i brudu z grubszych, bardziej szorstkich tapicerek i mebli. Ta szczotka skutecznie wnika i usuwa cały brud z miejsca, które chcesz wyczyścić, nawet z siedzeń Twojego samochodu.

Pomimo tego, że jest tanim produktem, ma interesującą różnicę w stosunku do modeli wielu innych marek, jaką jest bateria litowa. Ta technologia zapewnia dłuższą żywotność baterii w przypadku problemu z uzależnieniem.

Jego typem filtra jest filtr Hepa, filtr o najlepszej wydajności filtrowania, przyczynia się również do czystszego i zdrowszego powietrza, szczególnie dla osób uczulonych na sierść zwierząt domowych i roztocza oraz osób z nieżytem nosa. Istnieje również urządzenie zapobiegające przedostawaniu się wody do silnika, co zapobiega uszkodzeniu silnika. zobacz tutaj

Pojemność pojemnika na suchy brud to 250 ml. Zbiornik na płyn ma pojemność 200ml.

Ma 2000mAh i w praktyce osiąga autonomię po około 30 minutach pracy i 3-5 godzinach ładowania po podłączeniu. To dobry zakres dla odkurzacza tego typu. WAP MULTI MOB Przenośny ręczny odkurzacz do wody i kurzu 2-w-1 Bezprzewodowa ładowarka pionowa Bivolt

Multi MOB jest najpotężniejszym w kategorii odkurzaczy bezprzewodowych WAP, a oprócz tej przewagi produkt ma kilka narzędzi, które wyróżniają go w tej analizie. Jest 2 w 1, zatrzymuje ciała stałe i płyny oraz ma dobrej jakości wykończenie.To napicie 22,2 VDC, które działa w sposób zaskakujący wielu użytkowników bezprzewodowego odkurzacza. Ale mimo to istnieje dobre rozróżnienie, jeśli porównam to z odkurzaczami przewodowymi.

Miłym bonusem jest mini szczoteczka obrotowa na podstawie, ma bardzo dobrą wydajność, pomagając produktowi przy wyciąganiu największych i najgrubszych zabrudzeń. Produkt ma również urządzenie, które obraca się, pozostawiając podłogę gładko czystą podczas pracy odkurzacza.

Jeśli chodzi o żywotność baterii, uzyskasz dobry wynik, 30 minut autonomii, dzięki czemu możesz posprzątać swój dom do woli i 3 do 5 godzin pełnego ładowania. Posiada 2000 mAh z technologią litową, dzięki czemu nie masz żadnych problemów związanych z uzależnieniem.

Produkt jest wyposażony w filtr HEPA.

Pomoże ci to zatrzymać wszystkie zanieczyszczenia powietrza w twoim domu, takie jak zanieczyszczenia, roztocza, kurz, brud, krótko mówiąc, wszystko, co może zaszkodzić twojemu oddychaniu i zdrowiu. Filtr Hepa jest niezbędny, jeśli chodzi o konsumenta z nieżytem nosa, astmą lub po prostu uczulonego.

Posiada wyjątkową moc ssania i emituje 84 dB hałasu. Dlatego jest to najgłośniejszy z bezprzewodowych odkurzaczy.

Mimo, że wydaje się, że ma duży zbiornik, w praktyce zauważysz, że jest mniejszy, w końcu ma dużą przestrzeń, którą zajmuje ten system chroniący silnik przed wodą. Całkowita pojemność zbiornika to 250 mL dla ciał stałych i około 200 mL dla płynów.

plusy

  1. 2 i 1

  2. Filtr Hepa

  3. bateria litowa

  4. urządzenie „wyczyść”
  5. wirująca szczotka

Cons

  1. mała moc ssania
  2. Wysoka cena

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
1 komentarz
Dodaj komentarz
Podobne publikacje do tej

W jaki sposób przygotowywać usługę cateringową oraz robić reklamę catering dietetyczny własnym klientom?

Wiele zaczyna się od zebrania z konsumentem i ustalenia konwencji usługi gastronomicznej.…