Mówiąc o wczasach, z trudem wyobrazić sobie inne miejsce, aniżeli Chorwacja. Porywające wybrzeże, a razem z nim Park Umag, inaczej wioska, która dosłownie w wakacje tonie w słońcu. Kemping ten oddalony jest o około osiem kilometrów od Umag, miasteczka chorwackiego. Powiadając o kempingu Park Umag, warto wspomnieć, iż na tle innych ten wyróżnia się długą plażą oraz fantastycznym krajobrazem na morze. Turyści są w stanie korzystać z zespołu basenów, który został oddany do użytku względnie niedawno. Starsze osoby przede wszystkim lubują się w wodospadach oraz jacuzzi. Z kolei dzieci – lubią statek piracki ze zjeżdżalniami. Jest to miejsce przygotowane w głównej mierze z myślą o najmłodszych letnikach.

Równie rozległą renomą radują się inne atrakcje. Te z kolei przeznaczone są dla młodzieży. Mowa o parku adrenaliny, jaki bez wątpienia wzbudza dużo emocji pośród młodocianych wczasowiczów. Dostarcza on bo dużo wrażeń. Oczywiście w tym miejscu znajduje się dużo kortów tenisowych, które są identycznie legendarne, jak baseny. Chorwacja, palące słońce, piękna pogoda. Wymarzone położenie na spędzenie wakacyjnego urlopu. Kemping Lanterna, ponieważ naturalnie o nim będzie mowa, rozpościera się na półwyspie w oddali blisko dwunastu kilometrów od dwóch miast: Umag oraz Poerc.

Miejsce to cieszy się obecnością bardzo czystej wody w zatoce noszącej nazwę tę samą, co sam kemping – Lanterna. Jeżeli chcesz wynająć przyczepę, zobacz samochody kempingowe. To naturalnie ona od dawien dawna przyciąga podróżników niemal z całej Europy. Kemping Lanterna oferuje wczasowiczom wiele przeróżnych basenów. Są one przeznaczone również dla dzieci, jak oraz starszych wczasowiczów. Baseny wypełnione są wodami słodkimi bądź słonymi, w zależności od upodobań pływających w nim osób. Wolno korzystać z łódek, żeglować, nurkować, surfować, a nawet jeździć na nartach wodnych.

Wieczorem można się pobawić w dyskotece. Z racji różnych propozycji na spędzanie czasu na konsultowanym obszarze, miejsce to cieszy się niezwykłą renomą wśród podróżników z wielu krajów, w przeróżnym wieku. Olśniewający pomysł na spędzenie rodzinnych wakacji, a też doskonały sposób na szaleństwa z paczką bliskich.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Podobne publikacje do tej

W jaki sposób przygotowywać usługę cateringową oraz robić reklamę catering dietetyczny własnym klientom?

Wiele zaczyna się od zebrania z konsumentem i ustalenia konwencji usługi gastronomicznej.…