Okazuje się, iż wbrew generalnie panującym stereotypom dużo kobiet nie użytkuje makijażu na co dzień. Uważają, że jest to bezprzedmiotowy wydatek, ponieważ tanie kosmetyki są nadzwyczaj nietrwałe, a kosztowne nie zawsze zapewniają lepszą jakość. Inne przedstawicielki płci pięknej stwierdzają, że wykorzystywany przez nie epizodyczny makijaż nie poprawia pod żadnym pozorem wyglądu, a wykonanie go zabiera natomiast mnóstwo cennego czasu. Wszelkie te panie popełniają fundamentalny błąd: nie wykorzystują należytych preparatów do makijażu. Gdzie tkwi tajemnica?

Najistotniejsza jest odpowiednia baza pod makijaż. Dzięki temu kosmetykowi wygładzimy cerę, schowamy niedoskonałości oraz ograniczymy otwarty dopływ kurzu oraz innych zanieczyszczeń z powietrza do skóry twarzy. Regularne używanie bazy tego rodzaju poprawi kondycję cery. Z w pewnych momentach nakładanie jej na twarz stanie się rytuałem tak samo naturalnym jak ranne mycie zębów. Dopiero po nałożeniu bazy możemy próbować nakładania innych preparatów, które stanowią uzupełnienie idealnego make-up’u. Makijaż oczu stanowi dla kobiet nie lada wyzwanie.

Każda marzy o tym, żeby jej spojrzenie przyciągało, niemniej jednak tylko ze względu na po mistrzowsku podkreślone plusy, a nie z powodu rozmazanego tuszu czy rolującego się cienia do powiek. Aby tak było, można pokusić się o make-up permanentny – makijaż permanentny bielsko. Na szczęście w współczesnych czasach nie musi to już być kłopotem. Jeśli chodzi o kwestię tuszu do rzęs, który zostawia nieestetyczne ślady tuż pod dolną linią rzęs, to doskonale sprawę rozwiązują sztuczne rzęsy. Najprawidłowiej wybrać te przyklejane metodą 1:1. Będzie to zabieg dość kosztowny, ale wynik utrzymuje się długo. Temat cieni do powiek również można zamknąć w jednym słowie: baza.

Baza pod makijaż oczu to znakomita kwestia, dzięki której nawet tani cień do powiek utrzymuje się długo, nie roluje się ani nie spływa. Wystarczy nałożyć cieniutką warstwę bazy tuż przed nałożeniem cieni bądź kredki (w zależności od preferencji) i już wolno się cieszyć trwałym ładny makijażem oczu. Na wszystko więc jest porada oraz nie trzeba koniecznie korzystać z usług wizażystki, żeby wyglądać przez cały dzień estetycznie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
1 komentarz
Dodaj komentarz
Podobne publikacje do tej

W jaki sposób przygotowywać usługę cateringową oraz robić reklamę catering dietetyczny własnym klientom?

Wiele zaczyna się od zebrania z konsumentem i ustalenia konwencji usługi gastronomicznej.…