Prowadzisz klinikę czy prywatny szpital, jesteś lekarzem lub zajmujesz się zaopatrzeniem szpitali – szukasz wózków do transportu pacjenta na leżąco? A może poszukujesz wózka do przewożenia chorych na siedząco. Służymy pomocą abyś mógł zakupić produkt z którego będziesz zachwycony przez następne lata jego użytkowania. Zanim dokonasz zakupu przeczytaj poniższy wpis i odpowiedz sobie na kilka pytań tylko po to żebyś w przyszłości nie żałował swojego zakupu. No początek przemyśl jakie opcje powinien posiadać Twój nowy wózek do przewożenia chorych?

Funkcje, które należy przewidzieć wybierając wózek do przewożenia chorych.

– Czy twój wózek ma posiadać regulowaną wysokość? Na rynku Polskim znajdują się wózki o stałej wysokości – ale czy takiego potrzebujesz? Zastanów się czy nie lepszym modelem będzie wózek do przewożenia chorego ze śrubową regulowaną wysokością? Ta opcja pozwala na wygodną pracę personelowi medycznemu ale stanowi też o dobrej wygodzie dla chorego. Opiekun pracować będzie w dobrej pozycji, by szybko oraz wygodnie posadzić chorego na wózku inwalidzkim. Wózek o regulowanej wysokość umożliwia przeniesienie choregona wózek bez konieczności jego przenoszenia.Warty odnotowania jest fakt że na rynku można znaleźć wózki o hydraulicznej regulacji wysokości i o ręcznej regulacji wysokości. Te ostatnie sprawiają pewne problemy. Wózki o śrubowej regulacji wysokości wymagają poświęcenia większej ilości siłowej przez kadrę medyczną a wiemy że większą ilość zajmują go w znaczniej mierze kobiety. Przy zakupie wózka polecamy zabrać ten fakt wziąć pod uwagę.

Decydując się na wózek do transportu chorych zaleca się wziąć pod uwagę jego obciążenie. Obciążenie odnosi się do maksymalnego obciążenia, jakie może utrzymać wózek. Im większa nośność wózka – tym wózek będzie Ci dłużej służył. Czemu tak jest?, ponieważ wózki o zwiększonej nośności produkowane są z grubszych profili stalowych. Taki wózek z doświadczenia będzie dłużej pracował.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem wózka do przewożenia chorych na leżąco zapraszamy do Euro-Medical https://euro-medical.pl/wozki-do-przewozenia-chorych

Zaryzykuj i obdarz zaufaniem Euro-medical przy doborze sprzętu medycznego i aparatur medycznej. Sprawdź naszą stronę WWW i nasz asortyment który tam się znajduje. Główne kategorie produktów to: łóżka szpitalne, wózki reanimacyjne, fotele zabiegowe, wieszaki kroplówki, aparaty ktg, aparaty EKG, puls oksymetry. Postaw na kompleksową lub indywidualną realizację.

Zapraszamy do kontaktu:
F.H.U. Euro-Medical
 ul. Fabryczna 19
34-300 Żywiec
Tel.: 33-432-25-90

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Podobne publikacje do tej

W jaki sposób przygotowywać usługę cateringową oraz robić reklamę catering dietetyczny własnym klientom?

Wiele zaczyna się od zebrania z konsumentem i ustalenia konwencji usługi gastronomicznej.…