Jeśli zaplanujesz już wczasy na takiej wspaniałej wyspie i myślisz, w jaki sposób odpoczywać na chorwackiej wyspie Mali Lošinj, nie musisz się przejmować. Z pewnością w tym miejscu nie będziesz się nudzić. Możesz tam perfekcyjnie spędzić czas. Odnajdą tutaj w swoim stylu coś wielbiciele obiektów zabytkowych, fani sportu, jak i osoby, które najzwyczajniej preferują wypoczywać leżąc na pokrytej piaskiem plaży. Roślinność jest tutaj cudowna i będzie co podziwiać.

W spisie zabytków znajdują się na tyle imponujące propozycje jak: okazałe domy bogatych rodzin, kościół świętego Marcina, kościół Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny – Annunziata, kościół świętego Mikołaja z 1857 roku, fontanna z 2 delfinami wyrzeźbionymi w kamieniu dla upamiętnienia przypłynięcia do Mali Losinj wody bieżącej z jeziora Vransko lub mający wiele perełek ogród ziół leczniczych. Miłośnicy sportu mają okazję tutaj uprawiać windsurfing, pływać na skuterze wodnym, jeździć na nartach wodnych, grać w tenisa, jeździć na koniu, ponurkować, złowić ryby pod wodą, zagrać w koszykówkę, pojeździć na rowerze, latać na paralotni, skakać ze spadochronu, bądź zwyczajnie chodzić na piesze wycieczki. Każdy znajdzie tu idealną aktywność pod swoje preferencje. Jeśli natomiast ktoś skupia się na życiu towarzyskim, to imprez latem też tu nie brakuje. Popularne są przykładowo „Zabawy rybackie” w pełnej słońca zatoczce. Więcej informacji można odszukać na witrynie internetowej https://www.jutarnji.hr/naslovnica/najljepsi-kvarnerski-otoci-otok-losinj-2111874

Ciekawie zaprezentuje się także harmonogram rozrywkowy w zatoce St. Martin. W Mali Losinj polecana jest również kuchnia. Żeby zasmakować tutejszych oraz wywodzących się z Chorwacji specjałów poleca się odwiedzać restauracje: Veli Zal, Villa Mozart, Losinjsko jidro lub knajpki: Lanterna, Odisej, czy Val di Sole. Miasteczko najpierw było miastem portowym, jak i dużo miasteczek na terenie Chorwacji. Główny punkt miasta to sporo ludzi, łodzie, jachty, statki, restauracje, wywołująca doskonałe wrażenie natura. Warto wybierać się bez wątpienia na przechadzkę długa uliczką nad morzem.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Podobne publikacje do tej

W jaki sposób przygotowywać usługę cateringową oraz robić reklamę catering dietetyczny własnym klientom?

Wiele zaczyna się od zebrania z konsumentem i ustalenia konwencji usługi gastronomicznej.…