Po wygranych przez partię kierującą w naszym kraju dodatkowych już wyborów parlamentarnych, można usłyszeć coraz silniejsze głosy, że nareszcie nadszedł czas reorganizowania kraju. Ma to być oddźwięk na zarzuty opozycji, iż premier łata tylko dziury budżetowe, nie martwiąc się o zadbanie o zdrowe struktury gospodarcze w Polsce. Jedną z naszych najogromniejszych bolączek, jest zbytnie zadłużenie w stosunku do całego budżetu. Co prawda daleko nam do Włoch czy Grecji, jednakowoż ocieramy się o próg, jaki zapisany jest w konstytucji polskiej.

Wszyscy zaciekawieni są zgodni, ze najlepszym rozstrzygnięciem byłoby zachęcić obcy kapitał do jeszcze poprawniejszego wchodzenia na stworzony przez nas rynek. Dzięki temu nie tylko powstrzymałoby się bezrobocie, czego zaznaliśmy już kilka lat temu. Budżet polski miałby dodatkowe wpływy, co pozwoliłoby upiec dwie pieczenie na jednym ogniu.

Projektem rządu na jeszcze szybsze inwestowanie w naszym kraju, ma być stworzenie specjalnego banku dla zagranicznych inwestorów. Ma on udzielać inwestorom pożyczki i kredyty, jakie mają być przede wszystkim dotowane przez budżet, a w konsekwencji niżej oprocentowane oraz tańsze – kredyt dla firm bez zaświadczeń. Poza tym zasady przyznawania takich pożyczek czy kredytów mają być uproszczone. Zamiast długiego oczekiwania na decyzję, opierać się wolno na centralnym banku danych wszystkich firm zagranicznych, z którego wpłynęłyby wszelkie niebezużyteczne do podjęcia decyzji dane. To oznaczałoby udostępnienie pożyczki w ciągu dnia.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Podobne publikacje do tej

Etapy współpracowania z agencją interaktywną Ajmer

Propozycja usług agencji interaktywnej Ajmer prezentuje się rzetelnie, wobec czego sporo zleceniodawców…

W jaki sposób przygotowywać usługę cateringową oraz robić reklamę catering dietetyczny własnym klientom?

Wiele zaczyna się od zebrania z konsumentem i ustalenia konwencji usługi gastronomicznej.…