Bezpieczne dla skóry, wykonane z użyciem lasera zamykanie naczynek w Poznaniu odbywa się w klinice Mona Lisa. Zabieg wykonywany jest z zastosowaniem lasera VARILITE, wliczanego do bardzo uniwersalnych urządzeń. Taka nieszkodliwa metoda zamykania naczynek bazuje na energii laserowej, co gwarantuje: bezzwłoczny rezultat zamknięcia naczynek, satysfakcję pacjentów, nieinwazyjność oraz bezpieczeństwo.

Zrobione przez ekspertów laserowe zamykanie naczynek Poznań opiera się na emitowaniu wiązek energii przechodzącej na określoną głębokość w warstwy tkanki skórnej oraz w części jest ona wchłonięta przez hemoglobinę. Rozpad krwinek czerwonych doprowadza do zaciskania się oraz niszczenia naczynka krwionośnego. W efekcie tych procesów metabolicznych naczynko pozostaje z czasem wchłonięte przez tkanki, które je otaczają, a następnie całkowicie znika.

Dojdzie do zamykania poszerzonych naczyń, redukcji liczby naczyniaków rubinowych a także obkurczania rumienia. Nowocześnie zaprojektowane urządzenie pozwala na zastosowanie podwójnej długości fali, co pozwala pozbywać się drobnych, jak i większych zmian naczyniowych. W każdej sytuacji parametry urządzenia dostosowane są do spersonalizowanych wymagań klienta. Eksperci podejmą się domykania naczynek na policzkach oraz na udach. Kosztorys razem z opisem zabiegu opublikowane są na stronie internetowej.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Podobne publikacje do tej

W jaki sposób przygotowywać usługę cateringową oraz robić reklamę catering dietetyczny własnym klientom?

Wiele zaczyna się od zebrania z konsumentem i ustalenia konwencji usługi gastronomicznej.…