Nowocześnie zaprojektowane domy na wodzie proponuje marka SHOGUN HOUSEBOAT. Unoszące się na wodzie domy są przystosowane do oczekiwań osób, które chciałyby je kupić. Jeśli ktokolwiek ceni nietuzinkowość, wolność, jak i spędzenie czasu w komfortowych warunkach, to dom na wodzie może spełnić jego oczekiwania. Powierzchnia mieszkalna w takim domu wynosi dwadzieścia jeden m2. Dom posiada trzy tarasy.

Kupujący mają do wykorzystania innowacyjne, spójne pod względem designu, jak i praktyczne wnętrze. Projektanci wnętrz, którzy się tym będą zajmować biorą pod uwagę wszystkie detale, jakie stricte przekładają się na to, iż pływający dom spełni wszystkie wymagania. W domu ulokowana jest wygodna łazienka z prysznicem. Salon jest całkowicie przeszklony a także wydzielony w nim jest użyteczny i w pełni wyposażony aneks kuchenny. W apartamencie znajdują się też dwie oddzielne sypialnie, a w pokoju dziennym jest możliwa do rozłożenia kanapa. Przestronny taras ma 30 m2.

Na jego górze znajdują się bariery. Należy wobec tego stwierdzić że dom taki prezentuje się doskonale. Apartamenty na wodzie od zaprezentowanej firmy są także niezależne. Mają wewnętrzną kanalizację, ciepłą i zimną wodę, ogrzewanie a także klimatyzację. Houseboat można również w dowolny sposób podłączyć w dostępnych powszechnie marinach źródeł zasilania zewnętrznego do wody i do prądu. Każdy, kto chce się stać właścicielem takiego luksusowego domu ma taką możliwość. Zwłaszcza zostało to cenione w pandemii. To również dobre wyjście dla takich osób, które nie chcą przebywać w zatłoczonym hotelu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Podobne publikacje do tej

W jaki sposób przygotowywać usługę cateringową oraz robić reklamę catering dietetyczny własnym klientom?

Wiele zaczyna się od zebrania z konsumentem i ustalenia konwencji usługi gastronomicznej.…