Kurtyny paskowe od firmy Kiner są przegrodami izolującymi cieplnie i dźwiękowo pomieszczenia określonych obiektów z otwartymi bramami albo przejściami na czas przewożenia towarów. Jest to niedrogi i równocześnie wyjątkowo skuteczny sposób na podzielenie dużych przestrzeni na małe strefy. Kurtyny paskowe zrobione są z pasów PCV mających sporą odporność na oddziaływanie środków chemicznych, uodpornionych na uszkodzenia mechaniczne. Są również wyjątkowo uelastycznione.

Klienci, jacy w podanej firmie zamierzają się zaopatrywać w kurtyny paskowe mają do wyboru opcje standardowe oraz wzmocnione. Specjalną opcją w asortymencie są kurtyny chroniące przed promieniowaniem świetlnym IR oraz ultrafioletowym. Efektywna osłona przed stratą ciepła a także przenikaniem do wnętrza budynku chłodnego powietrza to duża zaleta wskazanych kurtyn. W dodatku zagwarantowana jest także izolacja dźwiękowa, jaka obniża bardzo poziom hałasu.

Często wobec tego tego typu kurtyna wykorzystywana jest tam, gdzie można znaleźć maszyny produkcyjne jakie wytwarzają problematyczny hałas. Kurtyny produkowane w podanej firmie wzorowo wyizolują wnętrza przed wilgocią, opadami atmosferycznymi, a także pozostałymi, negatywnymi czynnikami atmosferycznymi. W dodatku są zaporą dla pyłu, zadymienia, zakurzenia oraz oparów. W efekcie maszyny umieszczone w konkretnym pomieszczeniu przez dłuższy czas będą pracować bez awarii. Takie kurtyny zwykle zakłada się na halach produkcyjnych, w obiektach magazynowych i centrach logistycznych, w laboratoriach badawczych oraz w różnych obiektach handlowych i usługowych.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Podobne publikacje do tej

Etapy współpracowania z agencją interaktywną Ajmer

Propozycja usług agencji interaktywnej Ajmer prezentuje się rzetelnie, wobec czego sporo zleceniodawców…

W jaki sposób przygotowywać usługę cateringową oraz robić reklamę catering dietetyczny własnym klientom?

Wiele zaczyna się od zebrania z konsumentem i ustalenia konwencji usługi gastronomicznej.…