Ekspresy firmy Jura doskonale są znane wśród miłośników dobrej kawy. Bo przede wszystkim tę kawę parzą doskonałą, ale poza tym charakteryzują się wieloma innymi zaletami. Nic dziwnego zresztą w tym nie ma, ponieważ producent ten ma ogromne doświadczenie w projektowaniu i produkowaniu urządzeń tego typu. Jura ekspresy to blisko wiek bogatych doświadczeń, co przekłada się na doskonałe parametry aktualnie oferowanych urządzeń.

A technologicznych nowinek nie brakuje, bo praktycznie każdy Ekspres Jura posiada ich co najmniej kilka. Jednym z bardziej znanych patentów producenta jest młynek do mielenia Aroma, dający znacznie większą efektywność od typowych rozwiązań. W wielu seriach, takich jak przykładowo Jura ENA, spotkać również można technologię udoskonalonej pianki czy specjalne filtry dbające o jakość wody. Tym sposobem nie ma dużego znaczenia, czy przyrządzane będzie tradycyjne espresso lub ristretto, czy też ktoś będzie chciał zrobić macchiato albo cappuccino – za każdym razem napój będzie doskonale smakował.

Ogromny wpływ będą na to mieć oczywiście wykorzystane rozwiązania technologiczne, ale także i jakość wykonania. Nawet w tanich modelach Jura daje wyłącznie materiały najwyższej jakości, które zapewniają dużą trwałość i solidność. Co jakiś czas pojawiają się w sprzedaży nowe generacje popularnych modeli, takich jak Jura e8, które dają jeszcze większą liczbę przydatnych funkcji i rozwiązań. Dzięki temu nawet kupując sprzęt niekoniecznie z najwyższej półki dostaje się parametry i funkcjonalności występujące do tej pory w klasie premium.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Podobne publikacje do tej

Etapy współpracowania z agencją interaktywną Ajmer

Propozycja usług agencji interaktywnej Ajmer prezentuje się rzetelnie, wobec czego sporo zleceniodawców…

W jaki sposób przygotowywać usługę cateringową oraz robić reklamę catering dietetyczny własnym klientom?

Wiele zaczyna się od zebrania z konsumentem i ustalenia konwencji usługi gastronomicznej.…