W różnych halach magazynowych czy produkcyjnych, lecz również i wielu firmowych budynkach często są stosowane rozmaite drzwi czy bramy. Są one montowane one zarówno między poszczególnymi pomieszczeniami, jak też i na zewnątrz. Jeśli z tego typu miejsc korzystać się będzie jedynie raz na jakiś czas, to wtedy można je będzie spokojnie zamykać.

Całkowicie odmiennie sytuacja się przedstawia, gdy przechodzić przez nie często będą pracownicy lub przejeżdżać jakieś pojazdy, na przykład wózki widłowe. W takim przypadku każdorazowe otwieranie będzie nie tylko mało wygodne, ale też i kosztowne pod względem czasu. Ale nie zawsze się da pozostawić drzwi otwarte lub wręcz ich nawet nie mieć. Między miejscami po obu stronach mogą się bowiem pojawić duże różnice temperatur, jak również kurz, zapylenie czy trudne warunki atmosferyczne.

W takich przypadkach można jednak pomyśleć o rozwiązaniu, jakie z powodzeniem się stosuje od wielu lat w różnego rodzaju firmach. Mianowicie tu będzie chodziło o kurtyny PCV, wykonane z folii PCV. Dzięki temu, że foliowe paski mają dość dużą grubość i po zawieszeniu będą na siebie zachodzić, to w skuteczny sposób oddzielają różne pomieszczenia. Lecz równocześnie bardzo łatwo można przez nie przejechać czy przejść, a po tym wracają bardzo szybko do pierwotnych kształtów. całkowita szerokość tego typu pasków wynosić może między kilka a kilkanaście centymetrów, a dostępne są one zarówno przezroczyste, najbardziej obecnie popularne, jak też w wielu różnych kolorach.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
Podobne publikacje do tej